Elí Karkulka

Elí je vodní živel, miluje plavání, projížďky na lodi a vůbec všechno, co je s vodou spojeno. Ráda chodí na procházky do lesa, ale houby nesbírá, protože by se nejspíš otrávila, moc se v nich nevyzná J. Miluje všechny druhy zvířat, hodně čte – nejoblíbenější kniha je Zaklínač. Nadchla ji kinematografie – hlavně fantasy. Jeden z nejlepších filmů je pro Elí Harry Potter , Pán prstenů a Střihoruký Edward. Je také seriálový maniak, když si pouští Hru o trůny, neví kdy přestat.

Nemá ráda vykořisťování zvířat, lidskou malost a omezenost. Nejoblíbenějším jídlem jsou pro Elí maliny, ostružiny(nejlépe ty v lese nebo volně v přírodě nasbírané) a avokádo, ze kterého umí dělat nejrůznější dobroty. Nejraději jezdí do Itálie a Rumunska.

Cesta do MyKitchen pro ni nebyla jednoduchá, zpočátku jsme totiž pro ni neměli práci na plný úvazek, pak jsme se ale rozrostli a vší silou jsme ji prosili, ať k nám nastoupí. A věděli jsme proč! Její jídlo milují snad všichni a proto je právem šéfkuchařkou studené kuchyně. Mimo slané věci peče i skvělé koláče! Přijďte ochutnat J .

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti