Goodbye Summer aneb Garden party 3

15.8.2018

Srdečně Vás všechny zveme na naši v pořadí již třetí Garden party v parku na Obilném trhu, která proběhne 5.9.2018  ❤ Přidejte se na naší události na našem Facebooku zde. Budeme tady pravidelně uveřejňovat aktuality a novinky :) 

Bude to velká jízda, ostatně jako všechny naše party! Bude zde hodně zdravého jídla a nejrůznějších dobrot, zdarma budou probíhat lekce párové akrobacie a jógy, budou zde probíhat nejrůznější animační programy pro děti, budete si moci koupit úžasné kousky oblečení od Bali Secret nebo si dát exkluzivní kávu z čerstvě napražených kávových zrn od MOTMOT coffee & roastery. Atmosféru bude dokreslovat živá hudba a krásné prostředí parku.

Přijďte se za námi zrelaxovat, užít si poslední krásné počasí, posedět v trávě, zaposlouchat se do úchvatných tónů, ochutat naše zdravé dobroty a nechat se unášt vůní výborné kávy. Vstup je volný, všechny doprovodné programy jsou ZDARMA. Budeme pro Vás mít nachystaných také řadu ochutnávek, jak slaných dobrot, tak i sladkých.

Doufáme, že nám wijde krásné počasí, nicméně se akce bude konat i za deště. Máme zastřešení :)
----------------------------------------------------------------
PROGRAM
❤ 16:00 slavnostní ZAHÁJENÍ a přivítání Vás všech od Petra Krejcova, majitelky MyKItchen
❤ 16:00 - OTEVŘENÍ všech prodejních stánků (Bali Secret, MOTMOT coffee & roastery, jídlo Mykitchen, Petra EatJuicy)
❤ 16:00 - 20:30 HADRÁRNA je ojedinělí projekt zaměřený na výměnu oblečení. Vaše za naše, tvoje za jeho :) přijďte si "vyměnit". Den přen naší párty, tedy 4.9. můžete nosit oblečení na naše prodejny na Husova 13 (od 7:30 do 21:00) nebo na Gorkeho 20 (od 9:00 do 18:00). My všechno oblečení sesbíráme a přineseme ho 5.9. na akci. Zde bude oblečení vyskládáno v jednom z našich stanů a vy si budete moci přijít vybrat :)
❤ 17:00 - 17:30 CVIČENÍ Akrobacie pro rodiče s dětmi od Akrobacie a Yoga Bistro anatomy na cca 30 min (můžete cvičit i se dvěma dětmi zároveň)
❤ 17:00 - 17:30 Vystoupení kapely
❤ 18:00 - 19:00 PŘEDNÁŠKA o zdravém životním stylu, jídle, pohybu a zdravé mysli od známe holistické koučky, spisovatelky, raw kuchařky a cestovatelky Petra EatJuicy
❤ 17:30 - 18:30 ANIMAČNÍ program v dětském koutku
❤ 19:00 – 19:30 CVIČENÍ Párová akrobacie od Akrobacie a Yoga Bistro anatomy (pro dospělé, lepší je vzít si s sebou parťáka, ale pokud nemáš, my tě povedeme :) )
❤19:00 - 20:00 CVIČENÍ Hatha jóga s Klara Judexova
❤ V průběhu celého večera bude hrát zpěvák a hudebník David Mauderna africké bubny a na handpan. Na africké bubínky bude učit i děti.
----------------------------------------------------------------
Vstupné: ZDARMA

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  

Zpět