Kristýna

Kristýna miluje sport, přírodu a cestování. Nejvíce ji láká Asie, ze které ale viděla zatím jen Vietnam a Čínu. V brzké době by chtěla navštívit i Indii, Indonésii, Filipíny a Srí Lanku. Sporty má ráda snad všechny, ale ne na všechny má talent :D. Nejčastěji chodí běhat, jezdí na kole, na běžkách, cvičí fitbox nebo lozí na umělých stěnách. Vše jen rekreačně, závody a soutěže ji stresují a přichází tak o radost, kterou ji normálně sport poskytuje.

Je extrovertka, poví o sobě i to co neví, má ráda společnost a zajímají ji příběhy lidí. Nemá ráda lži, faleš, zesměšňování, nafoukané lidi a intriky. Studuje na vysoké škole, obor podniková ekonomie a management se specializací na marketing, kterému by se chtěla věnovat i v budoucnu.

Do MyKitchen ji přivedla její diplomová práce. Chtěla ji napsat na reálnou firmu, která její práci následně využije a zúročí. Navíc se sama zajímá o zdravý životní styl a alternativní druhy stravování, proto chtěla firmu z tohoto oboru. MyKitchen má ráda a je to její oblíbený obchod, proto to byla jasná volba.

V MyKitchen má na starosti celý marketingem – spravuje web, Facebook, Instagram, točí videa, píše články  další. Zařizuje pro Vás také workshopy, přednášky – vždy se snaží vybrat nějakého zajímavého a inspirativního člověka. Stará se také o výstavy obrazů, proto kdyby jste jí chtěli dát někdo tip na umělce, stačí napsat na catering@my-kitchen.cz. Práci v MK má moc ráda, rozvíjí zde své nápady a využije tady i svoji kreativitu.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti