Mladý ječmen – přesně to, co náš organismus potřebuje

Mladý ječmen – zdraví přímo z přírody

Šťáva z mladého ječmene je opravdu TOP nápoj, který Vám dodá vše, co potřebujete. Je v něm čtyřikrát více vápníku než v mléce, obsahuje velké množství železa, bílkovin, aminokyselin, minerálů a vitamínů. Skvělé účinky na lidský organismus potvrzuje mnoho uživatelů a tato tvrzení jsou také podložena podrobnými rozbory jeho složení.

Nápoj z mladého ječmene navrací organizmu zásadité prostředí a odstraňuje překyselení, což je velmi důležité v boji proti civilizačním chorobám. Za hlavní příčinu vzniku civilizačních chorob a oslabeného imunitního systému je totiž považováno právě překyselení organismu. Náš imunitní systém je to nejcennější, co máme – bojuje s viry, bakteriemi a nemocemi. Proto bychom si ho měli maximálně chránit a posilovat.

Mladý ječmen obsahuje:

♥ Vápník – zásadní pro stavbu kostí a zubů. Pomáhá správnému trávení a metabolizmu, odkyseluje tělo

Železo – velmi důležité pro tvorbu krvetvorbu, odstraňuje z těla oxid uhličitý (kyselina), podporuje silný imunitní systém

Hořčík – je velmi účinný v boji proti stresu a únavě

Měď – díky ní se tvoří kolagen, který chrání naše klouby a dbá na to, aby správně fungovaly

Draslík – stará se o správnou funkci svalů a zvyšuje přísun energie

Fosfor – podporuje funkci ledvin, dodává energii

Mangan – podporuje metabolismus a správnou funkci štítné žlázy

Vitamín A – má příznivý vliv na zrak, podporuje imunitní systém

Vitamín B1 (thiamin) – působí proti stresu a únavě

Vitamín B2 (riboflavin) – krásná kůže, dobrý stav očí, podporuje funkci srdce a dalších orgánů

♥ Vitamín B6 (pyridoxin) – je nepostradatelný pro funkci řady enzymů, které metabolisují aminokyseliny.  Pokud máme tohoto vitamínu málo, může se dostavit nervosvalová dráždivost (cukání víček, u dětí až křeče), zapomnětlivost, záněty sliznice dutiny ústní.

Kyselina listová – významná při tvorbě červených krvinek, je potřebná pro řadu důležitých procesů v organismu a její zvýšené množství se doporučuje při těhotenství.

Kyselina pantotenová (Vitamín B5) – Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů a je důležitá při metabolických procesech

Zinek – podporuje imunitní systém, správnou funkci metabolismu, hojení ran a má příznivý vliv na paměť

Mladý ječmen je nově k dostání také u násna pobočce Husova 13. MyKicthen bere mladý ječmen od společnosti Green Ways, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu. Ječmen pěstují v Utahu, v nadmořské výšce 1500 m, na plochách bývalích jezer sopečného původu. Tato půda je bohatána minerály a rostliny zde pěstované mají vyjímečný obsah zásadotvorných živin. Rostliny jsou sklízeny v období nejvyšší kvality. Extrakt je 100 %čistý bez jakýchkoli přísad, vhodný pro vegany. Sušený extrakt z listů mladého ječmene. Země původu USA.

Mladý ječmen – co umí?

♥  odstarňuje překyselení organismu
♥  dodává energii
♥  posiluje imunitní systém
♥  odstraňuje pálení žáhy
♥  zlepšuje pleť a kůži
♥  zlepšuje trávení, odstraňuje nepříjemné pachy
♥  doplňuje vitamíny, minerály a enzymy

Mladý ječmen se rozpouští ve vodě nebo džusu, nikdy však nesmí mít tekutina více stupňů než 45. Při vyšších teplotách se totiž ničí důležité enzymy a vitamíny.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti