Náš team

Petra Krejčová

Přestože jsem vystudovaná právnička, zrození mé dcery pro mě znamenalo velký životní zlom. Mateřství mne hluboce naplňovalo a já jsem cítila, že chci i pracovně cítit takovéto naplnění.

Zjistila jsem, že cesta zdravého stravování je mojí osudovou cestou.

Při studiu právnické fakulty v Brně jsem léta trávila v USA, kde jsem pracovala v restauracích a barech. Žila na plážích i ve velkoměstě, zamilovala se do charismatického surfaře a procestovala se svojí láskou Evropu a nakonec se za něj vdala a porodila naše dítě.

Po rozvodu jsem se přestěhovala z velkého luxusního bytu do zahradního mobilního domku s kamny a zahradou, abych se vrátila zase zpátky „na zem“ a začala jsem s podnikaním 🙂

… začalo to semínkovými pomazánky, se kterými jsem nechyběla snad na žádném farmářském trhu v Brně. Postupně jsem přidala pár dezertů a salátů a mé produkty nechyběly asi v žádném farmářském obchodě.

Na podzim 2015 jsem zatoužila obklopit se stejně naladěnými ženami, které chtějí jít za voláním svého srdce. Založila jsem značku MyKitchen, otevřely jsme společně první mini obchůdeček na Francouzské 33 a na jaře na Gorkého 20. Začaly jsme vařit obědy, rozvážet, naše spojení začalo přinášet ovoce. Přicházely další a další krásné ženy a celý projekt tak postupně rostl a získával na síle. 9.6.2017 jsme slavnostně otevřeli naši krásnou pobočku na adrese Husova 13. GIRLS POWER!! Holky, díky Vám za tu jízdu, jste BOŽÍ!

Moje dcera, 9-ti letá blonďatá divoška je pro mne celou dobu velkou učitelkou, inspirací a radostí. MyKitchen je pro mě krásnou životní zkušeností a  kapitolou o ženstství, sdílení, velké dávce sebereflexe a radosti z toho, že to po čem jsme společně toužily, naplňujeme.

Kristýna

Kristýna miluje sport, přírodu a cestování. Nejvíce ji láká Asie, ze které ale viděla zatím jen Vietnam a Čínu. V brzké době by chtěla navštívit i Indii, Indonésii, Filipíny a Srí Lanku. Sporty má ráda snad všechny, ale ne na všechny má talent :D. Nejčastěji chodí běhat, jezdí na kole, na běžkách, cvičí fitbox nebo lozí na umělých stěnách. Vše jen rekreačně, závody a soutěže ji stresují a přichází tak o radost, kterou ji normálně sport poskytuje.

Je extrovertka, poví o sobě i to co neví, má ráda společnost a zajímají ji příběhy lidí. Nemá ráda lži, faleš, zesměšňování, nafoukané lidi a intriky. Studuje na vysoké škole, obor podniková ekonomie a management se specializací na marketing, kterému by se chtěla věnovat i v budoucnu.

Do MyKitchen ji přivedla její diplomová práce. Chtěla ji napsat na reálnou firmu, která její práci následně využije a zúročí. Navíc se sama zajímá o zdravý životní styl a alternativní druhy stravování, proto chtěla firmu z tohoto oboru. MyKitchen má ráda a je to její oblíbený obchod, proto to byla jasná volba.

V MyKitchen má na starosti celý marketingem – spravuje web, Facebook, Instagram, točí videa, píše články  další. Zařizuje pro Vás také workshopy, přednášky – vždy se snaží vybrat nějakého zajímavého a inspirativního člověka. Stará se také o výstavy obrazů, proto kdyby jste jí chtěli dát někdo tip na umělce, stačí napsat na catering@my-kitchen.cz. Práci v MK má moc ráda, rozvíjí zde své nápady a využije tady i svoji kreativitu.

Klára

Klára je naším novým přírustkem v MyKitchen. Bere život takový,
jaký je a užívá si každé chvíle. Je také cvičitelkou jógy, kterou miluje. Jejím snem je vyjet do Indie a zdokonalit se v jģovích pozicích od pravých mistrů. Klára také tančí moderní tance, street dance a ovládá feng-šuej. Miluje přírodu a svého psa Lolu, která ji poslouchá na slovo.

Má ráda barevnou a pestrou stravu, kterou si snaží připravovat podle ajurvédy. Miluje těstoviny na jakýkoliv způsob. Protože sportuje a má velký výdej energie, s oblibou si dopřává něco sladkého. Ale pozor! Ne jen tak něco! Aby si dezert opravdu vychutnala, měl by být aspoň trochu sladký. V tom jí pomáhá MyKitchen. My totiž máme všechny dezerty zdravé a tak si je tady může bez obav dát.

V MyKitchen byla dlouhou dobu pravidelná zákaznice. Líbilo se jí tady tak moc, že u nás začala pracovat. A my jsme za to moc rádi! Klára je provozní MyKitchen a má toho na starosti opravdu hodně. Stará se o zásobování, rozvozy a chod celého MyKitchen.

Sue Balová

Sue má srdce na dlani, stará se o odložené a nemocné zvířata, doma má čtyři psy, dvě morčata a šneky. Svoji zvířecí rodinku plánuje dále rozšiřovat. Do budoucna plánuje otevřít azylový dům pro odložené a nemocné miláčky. Má ráda literaturu, zejména poezii – sama píše básně, miluje seriály – hlavně Červeného trpaslíka. Oblíbeným jídlem je veganský burger a nedá dopustit na dobrý gin.

V MyKitchen začala pracovat, protože potřebovala vydělat na operaci nemocného pejska. Do té doby jí stačil výdělek z hodin španělštiny, které nabízí. Operace pejska byla ale nákladná a tak si musela najít ještě druhou práci. Pro MyKitchen se stala neodmyslitelným členem a tak už u nás zůstala.

Sue je šéfkuchařkou teplé kuchyně, která také vymýšlí nové recepty a obědová meníčka. Jí vděčíme za různorodost našich obědů a jejich skvělou chuť. Mimo to vymyslela recept na domácí Sue-itan, který jsme podle Sue pojmenovali 🙂

Terka

Terka je naše maková panenka. Miluje totiž všechno, v čem je mák J. Její nejoblíbenější dezert je makový dort a makové růžičky od naší Elí. Jejím koníčkem je cestování, vytoužené země jsou v Latinské Americe, nepohrdne ale ani Španělskem. Protože na cestování nemá moc času ani prostředků, navštěvuje aspoň nejrůznější cestopisné přednášky. Nejvíce se odreaguje v přírodě, tam si chodí čistit hlavu a čerpat energii.

Je stále poloviční studentka, zabývá se environmentálními studii. Má starší sestru, ráda si pouští hudbu a čte knížky. Zkusila si i zahraniční brigádu, odjela na 2 měsíce do Skotska sbírat maliny. Byla to sice dřina, ale spojená s krásnými zážitky, přírodou a kupou srandy. Má ráda túry, jednou dokonce šla měsíc a půl poutní cestu do Santiaga, celkem ušli 795 km.

V MyKitchen pracuje Terka jako kuchařka, spolu se Zuzkou pro Vás vaří a vymýšlí jedinečné obědy. Když dojdou nápady jedné, má je ta druhá. Tvoří ideální kuchařskou dvojici.

Vlaďka

Vlaďka do našeho týmu přišla teprve nedávno. Je zapálenou vegankou, která skvěle vaří a neskutečně obohatila naši kuchyni. Má na starosti večeře, které pro Vás s láskou nejen vymýšlí, ale také připravuje. Chutnají Vám?

Vlaďka miluje hory, několikrát do roka zmizí s batohem na zádech a stráví několik dní v horách vysokohorskou turistikou. Pochází z oblasti Malé a Velké Fatry, takže už od dětství byla horalkou a vysoko v oblacích se cítí jako doma. Kromě toho našla Vlaďka zálibu také ve vyšívání a kreslení. Dlouho toužila po parťákovi, který by ji doprovázel na jejich túrách až si pořídila čtyřnohého miláčka Chilli. Je to nádherná fenka plná energie a skvěle se s Vlaďkou doplňují.

Přes léto je Vlaďka stále na kole. Ještě se snad nestalo, že by za hezkého počasí došla pěšky nebo dojela šalinou. Jejím velkým snem je procestovat Asii s jejím přítelem, Chilli a dodávkou Boženou.

Elí Karkulka

Elí je vodní živel, miluje plavání, projížďky na lodi a vůbec všechno, co je s vodou spojeno. Ráda chodí na procházky do lesa, ale houby nesbírá, protože by se nejspíš otrávila, moc se v nich nevyzná J. Miluje všechny druhy zvířat, hodně čte – nejoblíbenější kniha je Zaklínač. Nadchla ji kinematografie – hlavně fantasy. Jeden z nejlepších filmů je pro Elí Harry Potter , Pán prstenů a Střihoruký Edward. Je také seriálový maniak, když si pouští Hru o trůny, neví kdy přestat.

Nemá ráda vykořisťování zvířat, lidskou malost a omezenost. Nejoblíbenějším jídlem jsou pro Elí maliny, ostružiny(nejlépe ty v lese nebo volně v přírodě nasbírané) a avokádo, ze kterého umí dělat nejrůznější dobroty. Nejraději jezdí do Itálie a Rumunska.

Cesta do MyKitchen pro ni nebyla jednoduchá, zpočátku jsme totiž pro ni neměli práci na plný úvazek, pak jsme se ale rozrostli a vší silou jsme ji prosili, ať k nám nastoupí. A věděli jsme proč! Její jídlo milují snad všichni a proto je právem šéfkuchařkou studené kuchyně. Mimo slané věci peče i skvělé koláče! Přijďte ochutnat J .