Petra Krejčová

Přestože jsem vystudovaná právnička, zrození mé dcery pro mě znamenalo velký životní zlom. Mateřství mne hluboce naplňovalo a já jsem cítila, že chci i pracovně cítit takovéto naplnění.

Zjistila jsem, že cesta zdravého stravování je mojí osudovou cestou.

Při studiu právnické fakulty v Brně jsem léta trávila v USA, kde jsem pracovala v restauracích a barech. Žila na plážích i ve velkoměstě, zamilovala se do charismatického surfaře a procestovala se svojí láskou Evropu a nakonec se za něj vdala a porodila naše dítě.

Po rozvodu jsem se přestěhovala z velkého luxusního bytu do zahradního mobilního domku s kamny a zahradou, abych se vrátila zase zpátky „na zem“ a začala jsem s podnikaním 🙂

… začalo to semínkovými pomazánky, se kterými jsem nechyběla snad na žádném farmářském trhu v Brně. Postupně jsem přidala pár dezertů a salátů a mé produkty nechyběly asi v žádném farmářském obchodě.

Na podzim 2015 jsem zatoužila obklopit se stejně naladěnými ženami, které chtějí jít za voláním svého srdce. Založila jsem značku MyKitchen, otevřely jsme společně první mini obchůdeček na Francouzské 33 a na jaře na Gorkého 20. Začaly jsme vařit obědy, rozvážet, naše spojení začalo přinášet ovoce. Přicházely další a další krásné ženy a celý projekt tak postupně rostl a získával na síle. 9.6.2017 jsme slavnostně otevřeli naši krásnou pobočku na adrese Husova 13. GIRLS POWER!! Holky, díky Vám za tu jízdu, jste BOŽÍ!

Moje dcera, 9-ti letá blonďatá divoška je pro mne celou dobu velkou učitelkou, inspirací a radostí. MyKitchen je pro mě krásnou životní zkušeností a  kapitolou o ženstství, sdílení, velké dávce sebereflexe a radosti z toho, že to po čem jsme společně toužily, naplňujeme.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti