Smoothie se superpotravinami

Jste unavení, máte málo energie, funguje Vám špatně metabolismus a jste pořád nachlazení? Zkuste naše super smoothie. V každém smoothie je nějaká superpotravina a plno ovoce. Doplňte tolik potřebné vitamíny!

Připravili jsme pro Vás 100 smoothie kartiček, na kterých můžete sbírat razítka a za každé 10. razítko máte od nás smoothie jako dárek 

Máme pro Vás hned 3 druhy:

ENERGY SUPER BOWL
Acai je výborná v prevenci civilizačních onemocnění, zrychluje metabolismus, snižuje chuť k jídlu, působí protizánětlivě a zpomaluje stárnutí kůže.
Složení: Acai, kokos, chia, jablko, ananas

ZELENÉ SMOOTHIE
Ormus je směs alfalfy, mladého ječmene, mladé pšenice, špenátu, mladého ovsa, petržele a juky. Tento nápoj Vám zaručí detoxikaci, ochranu buněk před škodlivými volnými radikály, dobré trávení, posílení imunity a vyživení celého Vašeho těla.
Složení: ormus, jablko, citron, pomeranč

SLADKÉ MACA
Maca poskytuje výborný zdroj energie, podporuje fyzický i duševní výkon. Je bohatá na vitamíny a minerální látky, podporuje hormonální rovnováhu, zvyšuje plodnost u mužů i žen, posiluje obranyschopnost, zlepšuje paměť a je to životabudič.
SLOŽENÍ: Maca, banán, jablko

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti