Snídaně

Namixujte si svoji snídaňovou kaši podle své chuti

Znáte to – „Kdo si hraje, nezlobí“ 😀 . Vymysleli jsme pro Vás koncept bezlepkových kaší s domácí granolou a čerstvým ovocem, které si můžete namíchat přesně podle své chuti. Na výběr je pohanková, kukuřičná nebo rýžová směs, kterou Vám přineseme v suché podobě, k tomu horké rostlinné mléko, v mističce čerstvé ovoce, granolu a kokosový sirup. A Vy mícháte podle své fantazie. Granolu si vyrábíme sami. Je plná semínek, ořechů a sušeného ovoce, s kapkou kokosového sirupu a je lehce zapečená. Tak dotoho!

Pohanková palačinka s jablky

Skořice, máslo z vlašských ořechů, javorový sirup a čerstvá jablka. Kombinace, která stojí za hřích 🙂 spolu s lehkou pohankovou palačinkou je to vážně lahoda. Vše je samozřejmě vegan a bez lepku. Palačinky připravujeme čerstvé až po Vašem objednání. Je tak zajištěna nejvyšší kvalita a čerstvost. Přijďte ochutnat.

Pohanková palačinka s banánem

Palačinka lehčí než pírko, poctivé arašídové máslo, čerstvý banán a hořká čokoláda. Tomu se říká snídaně! Vše je samozřejmě vegan a bez lepku. Palačinky jsou pohankové a připravujeme je čerstvé až po Vašem objednání. Je tak zajištěna nejvyšší kvalita a čerstvost. Přijďte ochutnat.

Pohanková palačinka s malinami

Křupavá palačinka, voňavý kokos, maliny a kapka kokosového sirupu. Vyzkoušejte originální souhru chutí a vůní. Nebudete litovat! Vše je samozřejmě vegan a bez lepku. Palačinky jsou pohankové a připravujeme čerstvé až po Vašem objednání. Je tak zajištěna nejvyšší kvalita a čerstvost. Dobrou chuť!

Slaná nabídka snídaní

Pro ty, co sladké moc nemusí a chtějí i po ránu něco slaného, máme velký výběr sendvičů, chlebových placek, salátů, čerstvého pečiva, pomazánek a spoustu dalšího. Sendviče z naší nabídky si můžete prohlédnout zde.

Fresh juice a smoothie

Rádi pro Vás ráno odšťavníme fresh nebo namixujeme smoothie podle Vaší chuti. Naše nabídka je široká a možnosti nekonečné. Máme také řadu přísad „navíc“, kterým svoje smoothie vyšperkujete. Základní nabídku si můžete prohlédnout zde.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti