Terka

Terka je naše maková panenka. Miluje totiž všechno, v čem je mák J. Její nejoblíbenější dezert je makový dort a makové růžičky od naší Elí. Jejím koníčkem je cestování, vytoužené země jsou v Latinské Americe, nepohrdne ale ani Španělskem. Protože na cestování nemá moc času ani prostředků, navštěvuje aspoň nejrůznější cestopisné přednášky. Nejvíce se odreaguje v přírodě, tam si chodí čistit hlavu a čerpat energii.

Je stále poloviční studentka, zabývá se environmentálními studii. Má starší sestru, ráda si pouští hudbu a čte knížky. Zkusila si i zahraniční brigádu, odjela na 2 měsíce do Skotska sbírat maliny. Byla to sice dřina, ale spojená s krásnými zážitky, přírodou a kupou srandy. Má ráda túry, jednou dokonce šla měsíc a půl poutní cestu do Santiaga, celkem ušli 795 km.

V MyKitchen pracuje Terka jako kuchařka, spolu se Zuzkou pro Vás vaří a vymýšlí jedinečné obědy. Když dojdou nápady jedné, má je ta druhá. Tvoří ideální kuchařskou dvojici.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti