Vege Garden party na Obilním trhu

Srdečně Vás všechny zveme na naši v pořadí již čtvrtou! 😱 Garden party v parku na Obilném trhu ❤

Bude to velká jízda, ostatně jako všechny naše party! Přichystáme pro Vás hodně zdravého vegan jídla a nejrůznějších dobrot, budou probíhat lekce párové akrobacie a klasické jógy, budeme mít nachystaný také program pro děti, budete si moci koupit úžasné kousky oblečení od Bali Secret nebo si dát exkluzivní kávu z čerstvě napražených kávových zrn od Rebelbean, ve vegan variantách. Atmosféru bude dokreslovat živá hudba od Kapela Frappé a krásné prostředí parku.

Přivítáme také vzácné hosty – Vincourovi! Lukas Vincour – Drummer a Michaela Vincourová zde budou mít přednášku s debatou o ochraně zvířat. Těšíte se? My ano!

Přijďte se za námi zrelaxovat, užít si poslední krásné počasí, posedět v trávě, zaposlouchat se do úchvatných tónů, ochutat naše zdravé dobroty a nechat se unášet vůní výborné kávy. Vstup je ZDARMA. Budeme pro Vás mít nachystaných také řadu ochutnávek, jak slaných dobrot, tak i sladkých.

Doufáme, že nám vyjde krásné počasí, nicméně se akce bude konat i za deště. Máme zastřešení 🙂

Podrobný program celé události naleznete v naší Facebook události Vege Garden party na Obilním trhu 

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti