Vlaďka

Vlaďka do našeho týmu přišla teprve nedávno. Je zapálenou vegankou, která skvěle vaří a neskutečně obohatila naši kuchyni. Má na starosti večeře, které pro Vás s láskou nejen vymýšlí, ale také připravuje. Chutnají Vám?

Vlaďka miluje hory, několikrát do roka zmizí s batohem na zádech a stráví několik dní v horách vysokohorskou turistikou. Pochází z oblasti Malé a Velké Fatry, takže už od dětství byla horalkou a vysoko v oblacích se cítí jako doma. Kromě toho našla Vlaďka zálibu také ve vyšívání a kreslení. Dlouho toužila po parťákovi, který by ji doprovázel na jejich túrách až si pořídila čtyřnohého miláčka Chilli. Je to nádherná fenka plná energie a skvěle se s Vlaďkou doplňují.

Přes léto je Vlaďka stále na kole. Ještě se snad nestalo, že by za hezkého počasí došla pěšky nebo dojela šalinou. Jejím velkým snem je procestovat Asii s jejím přítelem, Chilli a dodávkou Boženou.

Tyto stránky používají k poskytování služeb soubory cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používaním. Podrobnosti